VIII Turniej o Puchar Wójta Gminy Stary Dzików w siatkówce, Stary Dzików, 10.02.2018

W sobotę 10 lutego 2018 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Starym Dzikowie odbył się VIII Turniej o Puchar Wójta Gminy Stary Dzików amatorskich drużyn w siatkówce. Do udziału w turnieju zgłosiło się 7 drużyn. Turniej rozpoczął się losowaniem grup rozgrywkowych i ustaleniem zasad przeprowadzenia turnieju. Drużyny, które zajęły I miejsca w swoich grupach spotkały się w finale rywalizując o zwycięstwo w turnieju. Drużyny z miejsc II w swoich grupach rozegrały mecz o III miejsce w turnieju.

Końcowa klasyfikacja przedstawia się następująco:

I miejsce drużyna LUBE LUBACZÓW,
II miejsce drużyna ZS LUBACZÓW,
III miejsce drużyna BS STARY DZIKÓW,
IV miejsce drużyna SOKÓŁ SIENIAWA,
V miejsce DRUŻYNA X,
VI miejsce drużyna MOSiR LUBACZÓW,
VII miejsce drużyna HETMAN LASZKI.

Wszystkie mecze stały na wysokim poziomie sportowym i odbywały się w atmosferze fair play.

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, a drużyny, które zajęły miejsca na podium zostały wyróżnione pucharami i medalami, które wręczał w imieniu Wójta Gminy Stary Dzików Sekretarz Gminy Stary Dzików Marek Buczko.

Pragnę podziękować przede wszystkim pani Wójt Gminy Stary Dzików Barbarze Małeckiej za objęcie patronatem turnieju oraz wsparcie finansowe. Dziękuję również panu Waldemarowi Popkowi za ogromny wkład w organizację turnieju, sędziom turnieju – panom Edmundowi Nieckarzowi i Maciejowi Syryło, paniom Marii Gacek i Annie Rzepeckiej za przygotowanie posiłku dla uczestników turnieju.

Nowa formuła turnieju została bardzo pozytywnie odebrana przez zawodników i wszystkich sympatyków siatkówki. Mamy nadzieję, iż ranga, organizacja i poziom sportowy przyszłych edycji turnieju będzie stał na jeszcze wyższym poziomie.

Odwiedzin :
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska