Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt, Stary Dzików, 24.02.2018

W sobotę 24 lutego w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Starym Dzikowie odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt. Do turnieju zgłosiło się 7 drużyn z terenu naszego powiatu. Rozgrywki odbywały się w dwóch grupach. Zwycięzcy rozgrywek grupowych spotkali się w finale rywalizując o tytuł mistrzowski. Drużyny, które zajęły drugie miejsce w grupach walczyły o III miejsce w turnieju. W  finale spotykały się drużyny z gimnazjum w Starym Dzikowie i Cewkowie. Zwycięsko z tego pojedynku wyszła drużyna gimnazjum w Starym Dzikowie pokonując drużynę z Cewkowa 2:0. W meczu o III miejsce lepsze okazały się zawodniczki gimnazjum z Młodowa pokonując po zaciętym meczu drużynę z Baszni Dolnej 2:1. Końcowa klasyfikacja turnieju przedstawia się następująco:
I miejsce - gimnazjum Stary Dzików
II miejsce - gimnazjum Cewków
III miejsce - gimnazjum Młodów
IV miejsce - gimnazjum Basznia Dolna
V miejsce - gimnazjum Horyniec Zdrój
VI miejsce - gimnazjum Łukawiec
VII miejsce - gimnazjum Wielkie Oczy.
Pragniemy serdecznie pogratulować zwycięstwa naszej drużynie w składzie: Sylwia Rusinek (kapitan), Anna Winiarz, Gabriela Winiarz, Wiktoria Joniec, Maja Kasperska, Patrycja Pereszlucha, Natalia Kołodziej, Kornelia Kantor, Maria Wojdyła, Jessica Wrębiak, Małgorzata Sycz oraz opiekunowi panu Edmundowi Nieckarzowi.
Liczymy na kolejny sukces w zawodach rejonowych, w których nasza drużyna będzie reprezentować powiat lubaczowski. Stawką tych zawodów będzie awans do półfinałów wojewódzkich.
Pragnę serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji turnieju, a w szczególności: panu Edmundowi Nieckarzowi, panu Bogdanowi Ozimkowi, pani Halinie Król, panu Wiesławowi Król oraz pani Małgorzacie Stachów zapewniającej opiekę medyczną podczas zawodów.

Odwiedzin :
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska