Strona główna -> Cmentarz w Starym Dzikowie

Internetowa baza osób pochowanych na cmentarzu komunalnym w Starym Dzikowie

W miesiącach styczeń-marzec na cmentarzu komunalnym w Starym Dzikowie została wykonana inwentaryzacja. Dzięki temu powstały mapy i plany, sporządzane na podstawie danych z pomiaru geodezyjnego, spis z natury wszystkich osób pochowanych na cmentarzu, stworzono system administracji oraz zbudowano stronę internetową cmentarza. 

Na stronie znajdzie się Interaktywny Plan Cmentarza, na którym można odnaleźć dane o każdym grobie i osobach w nich pochowanych wraz z miniaturą zdjęcia. Z kolei w Galerii możemy podziwiać te niezwykłe miejsca, piękne nagrobki i zwykłe krzyże z różnych okresów. Zakładka Rocznice przypomina o osobach zmarłych danego dnia kalendarzowego. Z zebranych informacji powstanie galeria Zasłużonych, gdzie został umieszczony krótki lub dłuższy opis ich życia lub osiągnięć.  Ten dział w zamiarze twórców ma być cały czas rozwijany, a informacje nadal gromadzone. Najważniejsza jest wyszukiwarka, w której po wpisaniu nazwiska i imienia możemy odnaleźć pochowanego. Sortowanie umożliwia nam odnalezienie osób najstarszych, najwcześniej urodzonych lub zmarłych. 

Strona cmentarza w Starym Dzikowie:

mogily.pl/starydzikow

 

Ewentualne błędy czy nieścisłości w zgromadzonych danych prosimy zgłaszać do Urzędu Gminy w Starym Dzikowie - p. Tadeusz Jabłoński, tel. 16 631-80-50 wew. 18 lub na adres e-mail: urzad@starydzikow.pl

 

 

Na stronie głównej, mogily.pl/start, można znaleźć ponad 400 innych cmentarzy z terenu całego kraju.

Odwiedzin :
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska