Dzień Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej w Cewkowie


"Święto Babci i Dziadka" to dzień niezwykły – dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. To jedna z uroczystości, która stała się tradycją naszej szkoły. Z tej okazji 22 stycznia 2019 r. w Szkole Podstawowej w Cewkowie odbyła się akademia, którą przygotowali uczniowie klas I-III pod kierunkiem wychowawczyni p. Celiny Kotuli, p. Marii Jabłońskiej i p. Stanisławy Otulak.
Swoją obecnością zaszczycili nas zaproszeni goście: Wójt Gminy Stary Dzików – pan Tomasz Jabłoński, ks. proboszcz Grzegorz Stankiewicz, przewodnicząca Rady Rodziców – pani Krystyna Nieckarz-Jabłońska, sołtys wsi Cewków – pan Jan Wach oraz Ci, którzy mieli swoje święto "Babcie i Dziadkowie". To do nich gorące słowa powitania i życzenia skierował pan dyrektor Andrzej Buksak i zaproszeni goście. W tym dniu wnukowie dziękowali wszystkim babciom i dziadkom za ich bezgraniczną miłość, dobroć i ciepło. Życzyli dużo, dużo zdrowia oraz długich lat życia. Dzieci wręczyły gościom upominki, a pan dyrektor i rodzice zaprosili na obiad i słodki poczęstunek. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.
Wszystkim Babciom i Dziadkom, z okazji Ich święta gratulujemy wspaniałych wnucząt i raz jeszcze życzymy dużo zdrowia, samych radości oraz spokoju ducha.

Więcej: spcewkow.szkolnastrona.pl

Odwiedzin :
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska