Jubileusz 100-lecia urodzin Pani Marii Skali


Nie często się zdarza, aby tradycyjnie śpiewane „sto lat”, z racji chwili modyfikowano w sekwencji życzeń na lat „dwieście”.

Niecodzienną uroczystość obchodziła Pani Maria Skali z Ułazowa. Seniorka świętowała swoje urodziny. Okazja była bardzo wyjątkowa, ponieważ nasza czcigodna jubilatka w dniu 16 maja 2020 r. ukończyła 100 lat.

Był to moment wyjątkowy przede wszystkim dla szacownej jubilatki, ale także dla bliskich, przyjaciół i całej społeczności naszej gminy a najbardziej mieszkańców miejscowości Ułazów. Oto bowiem kolejna osoba z miejscowości Ułazów dołączyła do zacnego grona tych, którym dane było na własne oczy zobaczyć niezwykłe przemiany, jakim podlegał świat w XX i XXI wieku.

Z okazji 100 urodzin Jubilatka otrzymała mnóstwo życzeń, zwłaszcza od członków swojej rodziny i znajomych, ale również od władz gminnych – list gratulacyjny, upominki oraz bukiet kwiatów złożył Wójt Gminy Stary Dzików Tomasz Jabłoński wraz Przewodniczącym Rady Gminy Bogdanem Ozimek oraz Sekretarzem Gminy Markiem Buczko.

100 lat życia to piękny wiek, nacechowany szczególną wartością, którą tworzyły lata doświadczeń naznaczone radością i codziennymi troskami. Tylko nieliczni otrzymują od losu dar tak długiego życia. Nasza Jubilatka może być dumna, myśląc o swoim życiu, które stanowi skarbnicę doświadczeń dla kilku pokoleń Polaków. Wiele w życiu przeżyła i na własne oczy widziała zmiany zachodzące w naszym regionie na przestrzeni całego wieku.

Pani Maria Skali wychowała jednego syna Mikołaja i doczekała się czterech wnuków i czworo prawnuków.

Obecnie jubilatka z racji swojego wieku i zdrowia zamieszkuje u swojej synowej w Lubaczowie.

Serdecznie gratulujemy tak pięknego jubileuszu i życzymy Pani Marii kolejnych lat w zdrowiu, oraz aby każdy kolejny dzień był radosny, pełen życzliwości i miłości osób bliskich.

Odwiedzin :
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska