Już trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021


Dzisiaj, 1 kwietnia, ruszył Narodowy Spis Ludności i Mieszkań.

Spisać się można przez Internet w interaktywnym formularzu, dostępnym na stronie spis.gov.pl lub dzwoniąc na infolinię spisową 22 279 99 99 i wybierając kanał "Spisz się przez telefon".

Informujemy, że wraz z rozpoczęciem Narodowego Spisu Ludności i Mieszkań 1 kwietnia 2021 r. startuje Loteria promocyjna Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań. Szczegółowe informacje o loterii są dostępne na stronie internetowej: https://loteria.spis.gov.pl.

Do udziału w loterii uprawnione są pełnoletnie osoby fizyczne, które spiszą się za pośrednictwem interaktywnej aplikacji dostępnej na stronie internetowej https://spis.gov.pl oraz zarejestrują się na stronie loterii.

W ramach Loterii odbędzie się 7 losowań. Losowania będą transmitowane na żywo poprzez stronę internetową Loterii oraz w mediach społecznościowych GUS, na kontach w serwisach Youtube oraz Facebook.

Nagrodami w Loterii są karty podarunkowe o wartości 500 zł i 1000 zł każda oraz 16 samochodów miejskich - Toyota Yaris. Przyjmowanie zgłoszeń do loterii rusza 22.04.2021 r. dlatego ważne jest zachowanie wiadomości z 10-znakowym Kodem Potwierdzającym Dokonanie Samospisu.

Informujemy też, że w związku z trwającym NSP 2021 GUS otrzymuje sygnały o tym, że pojawili się oszuści, podający się za rachmistrzów spisowych. Prosimy, aby w takich sytuacjach przypadki te zgłaszać na Policję. Rachmistrze (terenowi i telefoniczni) rozpoczną pracę dopiero od 4 maja br.

Poniżej link do informacji z TVP3 Rzeszów dotyczącej tego problemu:

https://rzeszow.tvp.pl/53069350/narodowy-spis-powszechny-ludnosci-i-mieszkan-uwaga-na-oszustow

Odwiedzin :
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska