Strona główna -> O NAS -> Rada Gminy

Rada Gminy Stary Dzików


VIII kadencja - 2018-2023

1. Bogdan Ozimek - Przewodniczący
2. Eugeniusz Kantor - Wiceprzewodniczący
3. Tadeusz Szczepanek - Wiceprzewodniczący
4. Ryszard Maciejak - radny
5. Józef Goraj - radny
6. Teresa Goraj - radna
7. Tadeusz Grzebiennik - radny
8. Rafał Kusina - radny
9. Andrzej Nieckarz - radny
10. Józef Nieckarz - radny
11. Leszek Rusinek - radny
12. Zdzisław Szczepanek - radny
13. Halina Trybuszek - radna
14. Tomasz Witko - radny
15. Stanisław Zając - radny




Poprzednie kadencje


VII kadencja - 2014-2018

1. Bogdan Ozimek - Przewodniczący
2. Ryszard Maciejak - Wiceprzewodniczący
3. Grażyna Sobków - Wiceprzewodnicząca
4. Józef Goraj - radny
5. Tadeusz Grzebiennik - radny
6. Eugeniusz Kantor - radny
7. Franciszek Nieckarz - radny
8. Józef Nieckarz - radny
9. Janusz Otulak - radny
10. Leszek Rusinek - radny
11. Marek Sitarz - radny
12. Tadeusz Szczepanek - radny
13. Zdzisław Szczepanek - radny
14. Tomasz Witko - radny
15. Stanisław Zając - radny


VI kadencja - 2010-2014

1. Stanisław Zając - Przewodniczący
2. Eugeniusz Kantor - Wiceprzewodniczący
3. Elżbieta Liweń - Wiceprzewodnicząca
4. Józef Goraj - radny
5. Tadeusz Goraj - radny
6. Stanisław Jaszczyszyn - radny
7. Adam Joniec - radny
8. Ryszard Maciejak - radny
9. Józef Nieckarz - radny
10. Janusz Otulak - radny
11. Józef Rokosz - radny
12. Edward Stachów - radny
13. Marian Syryło - radny
14. Adam Tracz - radny
15. Jerzy Wenek - radny


V kadencja - 2006-2010


Przewodniczący - Adam Tracz


Wiceprzewodniczący - Ryszard Czajkowski

Wiceprzewodniczący - Jerzy Wenek
Adam Dyjak
Tadeusz Goraj

Maria Jaszczyszyn

Dariusz Kalita

Eugeniusz Kantor

Mariusz Kudła

Elżbieta Liweń

Ryszard Maciejak

Bogdan Ozimek

Janusz Peszko

Zenon Sobków

Julian Wawrzyniec


IV kadencja - 2002-2006

Rada Gminy

1. Adam Kopciuch - Przewodniczący
2. Mariusz Kudła - Wiceprzewodniczący
3. Wiesław Ziętek - Wiceprzewodniczący
4. Maria Czarna - radny
5. Adam Dyjak - radny
6. Józef Firut - radny
7. Henryk Goraj - radny
8. Jan Jabłoński - radny
9. Eugeniusz Kantor - radny
10. Julian Kolasa - radny
11. Eugeniusz Kwiatkowski - radny
12. Ryszard Sokal - radny
13. Edward Stachów - radny
14. Jan Wach - radny
15. Marian Witko - radny

III kadencja - 1998-2002

Rada Gminy
1. Adam Kopciuch - Przewodniczący
2. Antoni Jabłoński - Wiceprzewodniczący
3. Zygmunt Jaszczyszyn - Wiceprzewodniczący
4. Stanisław Zając - radny
5. Adam Dyjak - radny
6. Henryk Goraj - radny
7. Bronisław Grochowicz - radny
8. Jan Jabłoński - radny
9. Maria Jaszczyszyn - radny
10. Augustyn Jędruchów - radny
11. Eugeniusz Kantor - radny
12. Jan Nieckarz - radny
13. Robert Nieckarz - radny
14. Stanisław Ożga - radny
15. Edward Stachów - radny
16. Stanisław Sulikowski - radny
17. Jan Wach - radny
18. Wiesław Ziętek - radny

Zarząd Gminy
1. Stanisław Zając - Przewodniczący
2. Edward Stachów - Zastępca Przewodniczącego
3. Henryk Goraj - członek
4. Eugeniusz Kantor - członek
5. Stanisław Ożga - członek
6. Jan Wach - członek

II kadencja - 1994-1998

Rada Gminy
1. Stanisław Kusina - Przewodniczący
2. Eugeniusz Kantor - Wiceprzewodniczący
3. Marian Sycz - Wiceprzewodniczący
4. Stanisław Zając - radny
5. Józef Firut - radny
6. Stanisław Goraj - radny
7. Leszek Goraj - radny
8. Bronisław Grochowicz - radny
9. Stanisław Jaszczyszyn - radny
10. Adam Kopciuch - radny
11. Eugeniusz Nieckarz - radny
12. Andrzej Nieckarz - radny
13. Jan Nieckarz - radny
14. Robert Nieckarz - radny
15. Stanisław Stachów - radny
16. Stanisław Sulikowski - radny
17. Edward Stachów - radny
18. Wiesław Ziętek - radny

Zarząd Gminy
1. Stanisław Zając - Przewodniczący
2. Józef Firut - Zastępcca Przewodniczącego
3. Leszek Goraj - członek
4. Bronisław Jabłoński - członek
5. Adam Kopciuch - członek
6. Robert Nieckarz - członek

I kadencja - 1990-1994

Rada Gminy
1. Adam Kopciuch - Przewodniczący
2. Jan Cybulski - Wiceprzewodniczący

3. Józef Rokosz - Wiceprzewodniczący
4. Stanisław Sulikowski - radny
5. Stanisław Barszczowski - radny
6. Adam Dyjak - radny
7. Zbigniew Duda - radny
8. Bronisław Jabłoński - radny
9. Władysław Kozak - radny
10. Zdzisław Kolczak - radny
11. Eugeniusz Kantor - radny
12. Kazimierz Ozimek - radny
13. Zdzisław Ozimek - radny
14. Ludwik Ozimek - radny
15. Edward Różański - radny
16. Edward Stachów - radny
17. Eugeniusz Sobczyszyn - radny
18. Wiesław Samagalski - radny

Zarząd Gminy
1. Stanisław Sulikowski - Przewodniczący
2. Jan Cybulski - Zastępca Przewodniczącego
3. Józef Rokosz - członek
4. Bronisław Jabłoński - członek
5. Edward Różański - członek
6. Edward Stachów - członek

Odwiedzin :
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska