Turniej piłkarski Coca-Cola Cup, Cewków, 30.04.2009

W czwartek 30 kwietnia 2009 r. na boisku Zespołu Szkół w Cewkowie odbyły się mecze 1. etapu eliminacyjnego turnieju piłki nożnej uczniów szkół podstawowych i gimnazjów Coca-Cola Cup 2009. Do tegorocznej (jedenastej) edycji turnieju zgłosiło się 2435 szkół podstawowych i 2145 szkół gimnazjalnych z całego kraju, wśród nich Szkoły Podstawowe z Cewkowa i Starego Dzikowa oraz Gimnazjum z Cewkowa.
W mini turnieju w Cewkowie reprezentacja Szkoły Podstawowej z tej miejscowości grała w grupie z SP Nowy Lubliniec oraz SP Stary Dzików i zajęła pierwsze – premiowane awansem do 2. etapu eliminacyjnego – miejsce wygrywając z obydwoma szkołami po 5:1. W meczu pomiędzy SP Nowy Lubliniec a SP Stary Dzików padł wynik 5:1.
W grupie gimnazjalnej reprezentanci Gimnazjum z Cewkowa rywalizowali z gimnazjalistami z Adamówki i Oleszyc. Z tej grupy do 2. etapu awansowali młodzi piłkarze z Oleszyc wygrywając 7:1 z Cewkowem i 4:2 z Adamówką. Mecz pomiędzy uczniami z Cewkowa i Adamówki zakończył się wynikiem 3:7.

Na pierwszym zdjęciu – reprezentacja SP Cewków z opiekunem i sędziami. Od góry od lewej stoją: Konrad Mrówka (sędzia), Paweł Kudła, Patryk Nieckarz, Krzysztof Żyła, Mirosław Buniowski, Adam Tracz (nauczyciel wf, opiekun zespołu), Dawid Witko, Damian Trybuszek, Paweł Żyła (sędzia), poniżej od lewej: Dariusz Nieckarz, Kamil Leja, Bartosz Dyndał (kapitan), Konrad Jabłoński.
Odwiedzin :
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska