Festyn w Cewkowie, 30.07.2006

W tej galerii znajdują się zdjęcia z festynu sportowo-rekreacyjnego, który odbył się w niedzielę 30 lipca 2006 r. na stadionie w Cewkowie z okazji 40-lecia LKS "Czerwoni" Cewków.
W ramach festynu odbył Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Stary Dzików z udziałem zespołów LKS "Czerwoni" Cewków, LKS "Czarni" Oleszyce, LKS "Zdrój" Horyniec i LKS Różaniec. Mecze rozgrywano 2 x 30 minut.
Wyniki:
Cewków - Horyniec 0:3
Różaniec - Oleszyce 0:2
Mecz o 3. miejsce: Cewków - Różaniec 6:2 (bramki dla zespołu z Cewkowa: Mariusz Tomaszczuk - 3, Rafał Witko - 2 i Rafał Jaszczyszyn)
Mecz o 1. miejsce: Oleszyce - Horyniec 0:0 karne 4:1.
Po zwycięskim meczu finałowym Puchar z rąk Wójta Gminy Stary Dzików Anieli Hulak odebrała drużyna z Oleszyc. Puchar otrzymał też najlepszy strzelec turnieju, zdobywca trzech bramek, Marcin Rogowski z Horyńca (nacodzień zawodnik Polonii Przemyśl). Także trzy bramki zdobył Mariusz Tomaszczuk z zespołu "Czerwonych" Cewków (były zawodnik "Victorii" Stary Dzików), ale przegrał z Marcinem Rogowskim w rzutach karnych, które zarządzono dla rozstrzygnięcia rywalizacji o tytuł króla strzelców.
W przerwach meczów i pomiędzy nimi czas piłkarzom i kibicom umilała swoimi występami Gimnazjalna Grupa Taneczna działająca przy Gminnym Ośrodku Kultury w Starym Dzikowie. Festyn prowadził instruktor "GGT" Bogdan Ozimek.
LKS "Czerwoni" z okazji swego jubileuszu otrzymali od Starosty Powiatu Lubaczowskiego Józefa Michalika upominek w postaci kosiarki do trawy.
Były też biegi w workach, które w grupie starszej wygrał Mateusz Kotula z Lubaczowa, a w grupie młodszej Agnieszka Hulak. Otrzymali oni upominki od organizatora festynu sołtysa wsi Cewków Adama Tracza.
Imprezę uświetnił przelot samolotu Straży Granicznej z Przemyśla.
Poza tym były atrakcje dla dzieci i młodzieży (zjeżdżalnie, trampolina) oraz zabawa taneczna z zespołem ENTER JOYCE.