V Międzyświetlicowy Turniej Tenisa Stołowego, Stary Dzików, 20.03.2010

W sobotę 20 marca 2010r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Starym Dzikowie odbył się V Międzyświetlicowy Turniej Tenisa Stołowego. Zgodnie z regulaminem turniej odbył się w trzech kategoriach. W I kat. (do 16 lat) udział wzięło 16 osób, w II kat. (17-35 lat) - 7 osób, w III kat. (powyżej 36 lat) - 4 osoby. Mecze rozgrywane były na trzech stołach jednocześnie, w GOK i sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Starym Dzikowie.
W pierwszej kategorii do lat 16 pierwsze miejsce zajął Rafał Dzięgielewski ze świetlicy w Cewkowie, drugie miejsce Mateusz Kotula również z Cewkowa, trzecie miejsce Bartłomiej Dyndał - świetlica Cewków.
W kategorii 17-35 lat zwycięzcą został Maciej Syryło ze świetlicy w Starym Dzikowie, drugie miejsce Marcin Bąk ze Starego Dzikowa, trzecie miejsce Paweł Czajkowski również ze świetlicy w Starym Dzikowie.
Trzecia kategoria powyżej 36 lat - zwycięzcą został Adam Tracz ze świetlicy w Cewkowie, drugie miejsce zajął Tadeusz Jabłoński ze świetlicy w Nowym Dzikowie, trzecie miejsce przypadło Stanisławowi Staroniowi z Ułazowa.
Za pierwsze miejsca zwycięzcy otrzymali puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe, drugie i trzecie miejsce - dyplomy i nagrody rzeczowe.
Nagrodzono również najmłodszego (Dawid Sobczyszyn ze Starego Dzikowa) i najstarszego (Stanisław Staroń z Ułazowa) uczestnika turnieju oraz jedyną przedstawicielkę płci żeńskiej Angelikę Żmijan z Ułazowa.
Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy za udział w turnieju.