Mistrzostwa Powiatu Lubaczowskiego w mini piłce siatkowej dziewcząt, Stary Dzików, 12.03.2011

W dniu 12 marca 2011r. w hali sportowej w Starym Dzikowie odbyły się mistrzostwa powiatu lubaczowskiego w mini piłce siatkowej dziewcząt.
Do turnieju przystąpiło sześć drużyn:
- Szkoła Podstawowa w Horyńcu-Zdroju,
- Szkoła Podstawowa w Basznii Dolnej,
- Szkoła Podstawowa w Dachnowie,
- Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lubaczowie,
- Szkoła Podstawowa w Oleszycach,
- Szkoła Podstawowa w Starym Dzikowie.
Turniej rozpoczął się o godzinie dziewiątej powitaniem uczestników przez gospodarza obiektu w osobie zastępcy Dyrektora Zespołu Szkół w Starym Dzikowie – Pana Andrzeja Buksaka oraz organizatora turnieju – Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Lubaczowie reprezentowany przez prezesa tego związku – Pana Zbigniewa Buczko. Po zaciętej rywalizacji i ogromnym dopingu zgromadzonych kibiców mistrzem powiatu została drużyna ze Szkoły Podstawowej w Starym Dzikowie, prowadzona przez pana Bogdana Ozimka. Drugie miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Oleszycach, której trenerem jest Pani Barbara Zawitkowska-Zając. Natomiast trzecie miejsce zdobyła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Horyńcu-Zdroju, którą prowadzi Pan Tomasz Rozwód.
W trakcie zawodów wszyscy uczestnicy zaproszeni zostali na gorący posiłek przygotowany przez Panią Marię Gacek i Hannę Rzepecką. Zawody prowadził Pan Edmund Nieckarz przy wydatnej pomocy uczennic: Anny Krawiec, Gabrieli Szczepanek, Aleksandry Brzyskiej i Małgorzaty Onyszko-Strut. Po zakończonych zawodach pierwsze trzy drużyny otrzymały puchary, dyplomy i medale które wręczyła Pani Barbara Małecka – Wójt Gminy Stary Dzików.
Najlepsza zawodniczka turnieju Dagmara Buksak ze Szkoły Podstawowej w Starym Dzikowie otrzymała statuetkę, którą wręczył Prezes Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Lubaczowie – Pan Zbigniew Buczko. W ocenie Prezesa impreza ta stała na bardzo wysokim poziomie organizacyjnym i sportowym
Odwiedzin :
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska