VI Międzyświetlicowy Turniej Tenisa Stołowego, Stary Dzików, 26.03.2011

W sobotę 26 marca 2011r. w hali sportowej Zespołu Szkół w Starym Dzikowie odbył się VI Międzyświetlicowy Turniej Tenisa Stołowego. Turniej odbył się w trzech kategoriach wiekowych. Mecze rozgrywane były na pięciu stołach jednocześnie.
W pierwszej kategorii do lat 16 zwyciężył Rafał Dzięgielewski – reprezentant świetlicy w Cewkowie, drugie miejsce zajął Bartłomiej Dyndał również z Cewkowa, trzecie miejsce Patryk Sroka - świetlica w Moszczanicy.
W kategorii 17-25 lat zwycięzcą został Maciej Syryło ze świetlicy w Starym Dzikowie, drugie miejsce Daniel Kasprzyk ze Starego Dzikowa, trzecie miejsce Rafał Bander ze świetlicy w Moszczanicy.
Trzecia kategoria powyżej 40 lat - zwycięzcą został Adam Tracz ze świetlicy w Cewkowie, drugie miejsce zajął Andrzej Goch ze świetlicy w Starym Dzikowie, trzecie miejsce przypadło Leszkowi Królowi z Nowego Dzikowa.
Zdobywcy pierwszych miejsc otrzymali puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe, za drugie i trzecie miejsca przyznano dyplomy i nagrody rzeczowe.
Nagrodzono również najmłodszego (Michał Ozimek - Stary Dzików) i najstarszego (Stanisław Ożański - Stary Dzików) uczestnika turnieju.
Na zakończenie turnieju wszyscy uczestnicy oraz opiekunowie otrzymali ciepły posiłek i napoje.
Turniej zorganizował Gminny Ośrodek Kultury w Starym Dzikowie.