Rodzinny Rajd Rowerowy, 11.06.2011

Już po raz trzeci, w sobotę 11 czerwca 2011 roku, Gminny Ośrodek Kultury w Starym Dzikowie zorganizował dla mieszkańców gminy RODZINNY RAJD ROWEROWY.
Ostatnio aura płatała wszystkim figle, ale ilość uczestników oraz pogoda, mile zaskoczyły. Uzbierało się aż 30-tu amatorów czynnego wypoczynku. Zgodnie z obietnicą na starcie każdy uczestnik rajdu otrzymał kamizelki przydatne do bezpiecznej podróży nie tylko rowerem. Wyjazd ubezpieczali policjanci z Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie. Trasa rajdu rozpoczęła się na placu Gminnego Ośrodka Kultury i wiodła do świetlicy w Nowym Dzikowie, po krótkim odpoczynku, dołączyła tam jeszcze spora grupa uczestników. Na półmetku trasy tj. w leśniczówce w Futorach uczestnicy rajdu zostali poczęstowani kawą, herbatą i napojami chłodzącymi, po krótkim odpoczynku i udali się w powrotną drogę przez las do parkingu na Horaju, gdzie na wszystkich czekały już gorące kiełbaski przygotowane przez pracowników GOK. Po posiłku i odpoczynku grupa ruszyła z powrotem do Starego Dzikowa. Trasa rajdu liczyła około 30 kilometrów. Zdaniem uczestników impreza była udana i już zapowiedzieli uczestnictwo w następnym rajdzie. Już teraz zapraszamy na Rodzinny Rajd Rowerowy, który odbędzie się w sobotę 17 września 2011r.
Całe przedsięwzięcie mogło się odbyć dzięki wsparciu finansowemu komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Gminy Stary Dzików za co organizatorzy oraz uczestnicy rajdu serdecznie dziękują. Serdecznie dziękujemy wszystkim za tak liczny udział w rajdzie i wspólną zabawę. Cieszymy się, że ta inicjatywa spotkała się z tak wielkim entuzjazmem. Szczególnie jesteśmy wdzięczni za współpracę z obsługą rajdu i zachowanie ostrożności, co pozwoliło nam wszystkim bezpiecznie spędzić sobotę!
Odwiedzin :
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska