Gimnazjalne Mistrzostwa Powiatu Lubaczowskiego w piłce siatkowej, Stary Dzików, 18 i 25.02.2012

W dniu 25.02.2012 r. w Zespole Szkół w Starym Dzikowie odbyły się gimnazjalne mistrzostwa powiatu lubaczowskiego w piłce siatkowej dziewcząt. W turnieju brało udział dziewięć szkół: Stary Dzików, Horyniec Zdrój, Dachnów, Wielkie Oczy, Nr 1 Lubaczów, Nr 2 Lubaczów, Basznia Dolna, Narol i Oleszyce.
Zawody rozpoczęły się powitaniem wszystkich uczestników przez zastępcę dyrektora ZS w Starym Dzikowie pana Andrzeja Buksaka oraz Przewodniczącego Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Lubaczowie pana Zbigniewa Buczko. Rywalizacja sportowa była bardzo wyrównana i stała na naprawdę wysokim poziomie. Po zaciętej walce i przy ogromnym dopingu licznie zgromadzonej publiczności mistrzem powiatu została drużyna dziewcząt ze Starego Dzikowa, która w finale pokonała Basznię Dolną.
Nasza drużyna wystąpiła w następującym składzie:
Martyna Zając - kapitan, Dominika Kuca, Anna Wajs, Dagmara Buksak, Izabela Krubnik, Agnieszka Szczepanek, Karolina Antonik, Patrycja Grzebiennik, Honorata Weselak, Marlena Terembuła, Honorata Brzyska i Dominika Eschinger. Trener: Edmund Nieckarz.

Tydzień wcześniej 18.02.2012 r. również w naszym gimnazjum zostały przeprowadzone powiatowe mistrzostwa w piłce siatkowej chłopców, w których wystąpiły drużyny z Dachnowa, Oleszyc, Baszni Dolnej, Starego Dzikowa, Nr 1 Lubaczów i Nr 2 Lubaczów.
Mistrzostwo zdobyło Gimnazjum Nr 1 z Lubaczowa pokonując w finale zespół z Oleszyc. Nasi uczniowie zajęli trzecie miejsce zwyciężając zawsze mocną Basznię Dolną.