VII Międzyświetlicowy Turniej Tenisa Stołowego, Stary Dzików, 17.03.2012

W sobotę 17 marca 2012 r. Gminny Ośrodek Kultury w Starym Dzikowie zorganizował VII Międzyświetlicowy Turniej Tenisa Stołowego. Zgodnie z regulaminem turniej odbył się w trzech kategoriach wiekowych:

- I kat. do 14 lat,
- II kat. 15-25 lat,
- III kat. 26 lat i powyżej.
Mecze rozgrywane były na pięciu stołach jednocześnie w hali sportowej Zespołu Szkół w Starym Dzikowie.
W I kategorii pierwsze miejsce zajął Bartłomiej Liweń ze świetlicy w Cewkowie Woli, drugie - Mateusz Molik ze świetlicy w Starym Dzikowie, trzecie - Bartosz Pawlik ze świetlicy w Cewkowie.
W II kategorii, tak jak w ubiegłym roku, zwycięzcą został Maciej Syryło ze świetlicy w Starym Dzikowie, drugie miejsce zajął Mateusz Kotula ze świetlicy w Moszczanicy, trzecie - Daniel Kasprzyk ze świetlicy w Starym Dzikowie.
W III kategorii zwyciężył Tadeusz Barszcz ze świetlicy w Cewkowie, drugie miejsce zajął Wiesław Król ze świetlicy w Starym Dzikowie, trzecie miejsce zdobył Leszek Król z Nowego Dzikowa.
Za pierwsze trzy miejsca zwycięzcy otrzymali medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Trzy świetlice, z których najwięcej przedstawicieli znalazło się w finale, otrzymało puchary i dyplomy, a wszyscy opiekunowie świetlic - podziękowania za pomoc w przygotowaniu Turnieju.
Nagrodzono również najmłodszego uczestnika turnieju, którym był Tomasz Ozimek ze Starego Dzikowa oraz jedyną przedstawicielkę dziewcząt, Alicję Tomaszczuk ze Starego Dzikowa.
Po turnieju wszyscy uczestnicy oraz opiekunowie grup otrzymali ciepły posiłek i herbatę.

Tekst i zdjęcia: Stanisława Król
Odwiedzin :
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska