Kwesta na cmentarzu, Stary Dzików, 01.11.2012

W dniu święta zmarłych, 1 listopada 2012 roku po raz pierwszy na cmentarzu komunalnym w Starym Dzikowie prowadzona była kwesta, z której środki przeznaczone zostaną na odnowę pomników ku czci poległych żołnierzy. Kwesta przeprowadzona została z inicjatywy nauczycieli i młodzieży Zespołu Szkół im. Ks. Jana Twardowskiego w Starym Dzikowie z bardzo aktywnym udziałem członków Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Dzikowie, a organizatorem kwesty było Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju Gminy Stary Dzików pod patronatem Wójta Gminy Stary Dzików Barbary Małeckiej.
W dniu 1 listopada 2012 roku po zakończeniu zbiórki tj. po godz. 14.30 w Gminnym Ośrodku Kultury dokonano komisyjnego otwarcia puszek kwestarskich i przeliczono zebrane pieniądze. Zebrano 2895,23 zł.
Wszystkim dobroczyńcom serdecznie dziękujemy w imieniu organizatorów i kwestujących. Nie mniej serdecznie dziękujemy wolontariuszom za wysiłek i poświęcony czas.
Zapewniamy wszystkich zainteresowanych a szczególnie darczyńców, że dołożymy wszelkiej staranności, aby zebranymi środkami gospodarować w sposób przemyślany i rozważny.
O wszystkich podejmowanych decyzjach związanych z ich wydatkowaniem będziemy Państwa informować na naszej stronie internetowej www.starydzikow.pl

Wójt Gminy
Barbara Małecka
Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego
Małgorzata Rybak-Krubnik


Odwiedzin :
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska