Dzień Babci i Dziadka w Zespole Szkół w Cewkowie, 17.01.2014

Święto Babci i Dziadka to jedna z uroczystości, która stała się tradycją Zespołu Szkół w Cewkowie. W tym roku zorganizowali ją uczniowie oddziału zerowego oraz pierwszoklasiści wraz z wychowawczyniami: panią Marią Jaszczyszyn i panią Marią Jabłońską.
Uroczystość odbyła się 17 stycznia 2014 roku. Babcie i Dziadkowie chętnie przybyli, aby podziwiać występy swoich kochanych wnuków. Zebranych gości serdecznie powitał dyrektor szkoły pan Wiesław Kotula, składając serdeczne życzenia. Do życzeń również dołączyła się pani Barbara Małecka – Wójt Gminy Stary Dzików oraz Ksiądz Proboszcz Grzegorz Stankiewicz. W pięknie udekorowanej sali uczniowie przedstawili program artystyczny.
Po odśpiewaniu „100 lat” dzieci wręczyły babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane laurki i upominki. W przyjęciu gości pomagali rodzice, którzy przygotowali słodki poczęstunek. Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla ich babć i dziadków. Dzień, w którym gościło wiele uśmiechów, wzruszeń i radości. Dlatego też dziękujemy wszystkim babciom i dziadkom za bezgraniczną miłość, dobroć i ciepło i życzymy Im dużo, dużo zdrowia oraz długich lat życia.

Tekst i zdjęcia: Edyta Panek

Odwiedzin :
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska