Podsumowanie projektów edukacyjnych w roku szkolnym 2013/2014, Stary Dzików, 18.06.2014

18 czerwca 2014 roku w Zespole Szkół w Starym Dzikowie odbyło się podsumowanie projektów edukacyjnych realizowanych w roku szkolnym 2013/2014 oraz prezentacja osiągnięć naszych uczniów w bieżącym roku szkolnym.

Wszystkich uczestników uroczystości powitała Pani Kazimiera Tracz – Dyrektor Zespołu Szkół w Starym Dzikowie, która także przedstawiła wyniki sprawdzianu po szkole podstawowej i egzaminu gimnazjalnego, a także osiągnięcia naukowe, sportowe i artystyczne uczniów Zespołu Szkół w Starym Dzikowie. W czasie uroczystości uczniowie zaprezentowali projekty edukacyjne realizowane w gimnazjum w roku szkolnym 2013/2014: „Dzikowszczyzna dawniej i dziś”, „Polacy na olimpiadach zimowych”, „Dzień Dziecka dla najmłodszych”, „Eureka! Nie muszę udawać Greka”, „Świat na ekranie”, „Nasza pasja – motocykle”. W przerwach pomiędzy prezentacją projektów wystąpili uczniowie, którzy dzięki szerokiej palecie zajęć dodatkowych oferowanych przez szkołę mogą rozwijać swoje talenty.

Po zakończeniu części oficjalnej wszyscy uczestnicy udali się na halę sportową, gdzie uczestnicy projektów przygotowali stoiska. Można było spróbować sałatkę grecką, a także pooglądać motocykle.

Odwiedzin :
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska