V Zimowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy, Stary Dzików, 09-14.02.2015

Podczas ferii zimowych w Zespole Szkół w Starym Dzikowie odbył się V Zimowy Turniej Drużyn Amatorskich w Piłce Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Stary Dzików. Celem turnieju było popularyzowanie siatkówki jako jednej z form rekreacji oraz wypełnianie wolnego czasu poprzez uczestnictwo w zorganizowanych formach aktywności ruchowej. Zawody przeprowadzone zostały w dwóch kategoriach: młodzieżowej i oldboy. W kategorii młodzieżowej zwyciężył zespół "Wojak Team" a w kategorii oldboy drużyna "Nowy Dzików Oldboy".
Rozgrywki stały na wysokim poziomie, zawodnicy i zawodniczki zawzięcie walczyli o każdą piłkę, szczególnie podobał się publiczności mecz finałowy w kategorii młodzieżowej oraz poziom sportowy reprezentowany przez drużynę kadetów. Młoda drużyna kadetów toczyła równorzędne boje z mocniejszymi fizycznie przeciwnikami.

Kolejność końcowa w kategorii młodzieżowej:
1. Wojak Team
2. Victoria Stary Dzików
3. Kadeci Stary Dzików
4. Moszczanica Team
5. Cewków Team

Kolejność końcowa w kategorii oldboy:
1. Nowy Dzików Oldboy
2. Stary Dzików Oldboy

Turniej zgromadził na trybunach bardzo dużo kibiców, którzy wspaniale dopingowali swoje drużyny. Zawodniczki i zawodnicy wszystkich zespołów biorących udział w turnieju serdecznie dziękują kibicom za wsparcie, motywację i doping.

Odwiedzin :
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska