Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze, Cewków, 18.06.2017

W niedzielę 18 czerwca 2017 r. w Cewkowie odbyły się gminne zawody sportowo-pożarnicze. W zmaganiach udział wzięły 3 drużyny w grupie A: OSP Stary Dzików, OSP Cewków oraz OSP Ułazów, a także jedna drużyna w grupie C, czyli drużyna kobiet z OSP Stary Dzików. Zawody oceniała komisja powołana przez Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Lubaczowie bryg. Ireneusza Trojnara. Przewodniczącym Komisji był mł. bryg. Dariusz Stankiewicz.

Zawody zostały rozegrane w konkurencjach: sztafeta oraz ćwiczenie bojowe. Po rozegraniu wszystkich konkurencji komisja wyłoniła zwycięzców. Pierwsze miejsce w grupie A zajęła drużyna z OSP Cewków. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna z OSP Ułazów, trzecie miejsce zajęła drużyna z OSP Stary Dzików. W grupie C pierwsze miejsce zajęła drużyna żeńska OSP Stary Dzików.

Puchary oraz dyplomy wszystkim drużynom wręczyli Wójt Gminy Stary Dzików Barbara Małecka i Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP Jerzy Wenek. Na zakończenie głos zabrała Wójt Gminy dziękując wszystkim za udział w zawodach.

Zdjęcia: Edyta Panek, Stanisława Król
Tekst: Tadeusz Jabłoński

Odwiedzin :
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska